Wczytuję dane...

Higiena intymna

O tym, jak istotna jest prawidłowa higiena intymna, wie już na pewno cała masa kobiet. Zbyt częste oraz zbyt intensywne mycie miejsc intymnych może doprowadzić do przykrych konsekwencji, dlatego najważniejsze jest to, aby działać w odpowiedni sposób. Stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących oraz właśnie nieodpowiednia pielęgnacja, mogą doprowadzić, chociażby do pojawienia się infekcji intymnych — ich wystąpienie powoduje często uporczywe swędzenie, pieczenie i ogólny dyskomfort. Właśnie między innymi z tych powodów zadbaliśmy o to, aby w ofercie naszego sklepu internetowego GreenMadam.pl znalazła się bardzo duża liczba produktów, dzięki którym pielęgnacja tych wrażliwych miejsc będzie bezproblemowa. Zapraszamy.

Postaw na właściwe kosmetyki do higieny intymnej

Na początku skupmy się na stosunkowej nowości w naszej ofercie, czyli na kubeczkach menstruacyjnych dostępnych w różnych rozmiarach. Mamy do zaproponowania między innymi kubeczki takich marek jak Genial Day, Selenacup czy Intimina. Poleca się je przede wszystkim dla tych kobiet, które często podróżują, uprawiają spor lub po prostu lubią się kąpać. Kubeczki menstruacyjne to produkty wielokrotnego użytku, których użytkowanie wbrew ewentualnym początkowym trudnościom — jest bardzo proste. Równie ekologicznymi produktami, po które można sięgać wielokrotnie, są wielorazowe wkładki higieniczne Lady Pad — także dostępne w kilku, różnych rozmiarach. Paniom polecamy również nasze płyny do higieny intymnej z ekstraktem z organicznego tymianku z firmy Pierpaoli Ekos. W naszej ofercie nie brakuje również specjalistycznych preparatów marki Lactacyd — kobiety mogą wybrać dla siebie płyny przeciwgrzybicze, antybakteryjne, prebiotyczne, a także odświeżające. Firma Lactacyd przygotowała również niezwykle delikatną emulsję stworzoną specjalnie z myślą o higienie oraz goleniu okolic intymnych. W GreenMadam.pl Panie znajdą również preparaty od firmy Yope, AA czy Vis Plantis. My kompletując ofertę, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie z dostępnych preparatów zadowalały swoim działaniem. Oprócz opisywanych kubeczków, wkładek oraz płynów i żeli, polecamy również zakup tamponów i podpasek. Być może zainteresują Cię np. podpaski ze skrzydełkami firmy Vuokkoset, które charakteryzują się 100% ekologicznym wykonaniem. Te produkty sprawdzają się nawet nocą, ponieważ są dostosowane do bardzo obfitych miesiączek. Wybierając nasz sklep, można od razu skompletować całą listę produktów koniecznych do zachowania prawidłowej higieny miejsc intymnych.

Zapewniamy, że korzystając z dostępnych w naszym sklepie produktów, będziesz mieć pewność, iż Twoja higiena intymna jest skuteczna, a zarazem bardzo łatwa. Tutaj mniej znaczy więcej i wcale nie ma konieczności inwestowania od razu w kilkanaście różnych płynów. Poznaj nasze propozycje i wybierz taki, który już lubisz, albo taki który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów