Wczytuję dane...
Model: 107199
EAN: 5900117009802

Piękno to nie tylko świadomy wybór tego, co dobre dla Ciebie i Twojej urody, ale także dobre dla środowiska i etyczne dla naszej planety.

Kora jest dla drzewa tym samym czym dla człowieka skóra, stanowi barierę przed niekorzystnym wpływem środowiska, pełna antyoksydantów jest w stanie chronić wnętrze rośliny.

Kanada, ekologiczny raj lasów borealnych, to naturalne bogactwo kory drzewnej, przez wiele lat traktowanej jako odpad. Pozyskiwane z kory drzew ekstrakty to źródło cennych i skutecznych składników aktywnych, które stały się podstawą do stworzenia przeciwstarzeniowych bio - kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Poznaj sekret kanadyjskich lasów borealnych, moc ekstraktów z kory drzew zamkniętą w innowacyjnych recepturach.

Kanadyjski BioLifting 50+ CZERWONY KLON bio - krem regenerująco - odbudowujący na noc polecany jest dla skóry dojrzałej, wymagającej widocznego wygładzenia skóry i korekcji owalu twarzy

Bio – receptura, czyli dostarcz swojej skórze tego, czego najbardziej potrzebuje:

-ekstrakt z kory czerwonego klonu bogaty w polifenole, wzmacnia i kondycjonuje skórę, stymuluje produkcję kolagenu i  elastyny,
-Fito botoks roślinny, nieinwazyjny składnik o silnie liftingującym działaniu, zapewnia efekt wygładzenia powierzchni  skóry i zmniejszenia widoczności zmarszczek.

 

Co ekstrakty z kory drzew dają Twojej skórze?

-zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,
-widoczne spłycenie utrwalonych zmarszczek,
-odczuwalna poprawa objętości skóry i zauważalny efekt liftingu,
-widoczne wymodelowanie owalu i odmłodzenie rysów twarz.

Przytul się do drzewa każdego poranka, czyli jak stosować nasz bio - krem: wystarczy byś codziennie rano naniosła niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie zapominaj również o okolicy oczu. Dla kompleksowej pielęgnacji i jeszcze lepszych efektów stosuj bio - krem ujędrniająco – liftingujący na dzień.