Wczytuję dane...

Fitokosmetik wazelina

Szukając odpowiedniego nawilżenia dla swoich ust, warto skorzystać z wazeliny, która pomoże w utrzymaniu ich odpowiedniej wilgotności i sprężystości. Na rynku można spotkać bardzo dużo produktów tego rodzaju, jednak to właśnie modele Fitokosmetik są szczególnie warte uwagi. Znajdziesz je w niniejszej kategorii!

Czytaj więcej...

Fitokosmetik - wazelina kosmetyczna

Wazelina kosmetyczna to wazelina w wersji wzbogaconej o dodatkowe składniki aktywne pokroju ekstraktów z ziół i innych różnorodnych substancji, dzięki czemu nie tylko natłuszcza, ale jest wykorzystywana w produkcji kosmetyków mających na celu nawilżać oraz dostarczać skórze dodatkowych prozdrowotnych składników. Wazelina jest oczywiście w tym przypadku bazą, dlatego znajdujące się w naszej ofercie kosmetyki różnią się zastosowaniem oraz poszczególnymi właściwościami.

Fitokosmetik - wazelina kosmetyczna do ust

Wazelina kosmetyczna jest najczęściej używana do nawilżania ust. Wargi z wielu różnych powodów mogą nadmiernie wysychać, na przykład przez mróz czy odwodnienie organizmu. Tymczasem pokrycie ich odpowiednią wazeliną kosmetyczną tworzy swego rodzaju barierę przed szkodliwymi czynnikami. Pozwala także zatrzymać w nich wodę. Co istotne, wazelina jest preparatem bardzo dobrze tolerowanym nawet przez wrażliwą skórę. Nie uczula, nie podrażnia i może być stosowana również przez dzieci i niemowlęta. Oczywiście, należy pamiętać, że w preparatach dostępnych na rynku występują także inne substancje, które mogą wywoływać ewentualne reakcje alergiczne. Produkty Fitokosmetik są jednak wyjątkowo delikatne. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć modele o różnych właściwościach, które mogą np. regenerować suchą skórę, eliminować pęknięcia na ustach, odżywiać i zmiękczać, a ponadto nadać ustom naturalny połysk i miękkość. Wszystko to można zawdzięczać świetnym składnikom, takim jak wyciąg z rokitnika, aloesu czy rumianku.

Wazelina na twarz Fitokosmetik - sklep internetowy

Wazelina jest także powszechnie stosowana w pielęgnacji twarzy, szczególnie w przypadku techniki określanej jako slugging. Polega na posmarowaniu kremem skóry twarzy, a następnie nałożeniu warstwy wazeliny kosmetycznej - należy spędzić z taką maską noc. O poranku naskórek powinien być dobrze nawilżony i jędrniejszy oraz gładki. Trzeba jednak pamiętać o późniejszym dokładnym oczyszczeniu twarzy, ponieważ omawiany preparat nie jest wchłaniany przez skórę.

Fitokosmetik - wysoka jakość i niska cena

Fitokosmetik to marka założona w Federacji Rosyjskiej, która od lat zajmuje się wytwarzaniem delikatnych kosmetyków wysokiej jakości, zdobywający pochlebne opinie przede wszystkim za skład, który często zawiera substancje naturalnie występujące na dziewiczych obszarach Rosji, na przykład na Syberii. Mimo że są to kosmetyki świetnej klasy, ich cena jest zaskakująco niska. Dzięki temu stanowią ciekawą alternatywę dla droższych środków kosmetycznych produkowanych na zachodzie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów