Wczytuję dane...

Wałki i papiloty

Niemalże każda kobieta na pewnym etapie swojego życia marzyła o pięknych, kręconych włosach. Wcale się temu nie dziwimy! Kręcone pasma prezentują się efektownie, wyróżniają się z tłumu i są bardzo dziewczęce. Chociaż matka natura tylko nieliczne panie obdarzyła lokami, każda przedstawicielka płci pięknej może zachwycać kręconymi puklami. Z pomocą przychodzą wałki i papiloty, dzięki którym stworzysz fryzurę z Twoich marzeń. W ofercie Drogerii Green Madam zapewniamy bogaty wybór akcesoriów do kręcenia włosów, dostępnych w różnych rozmiarach. Każda, nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie u nas rozwiązanie swojego włosowego problemu! Zapoznaj się z naszym asortymentem.

Wałki czy papiloty - co wybrać?

Pierwszy zakup akcesoriów do kręcenia włosów może być problemowy. Wątpliwości jest bardzo wiele - kobiety zastanawiają się, czy lepsze będą wałki, czy papiloty, a także jaki rozmiar i rodzaj produktu wybrać? Mnogość asortymentu wcale nie ułatwia zadania. Dlatego też, zanim dokonasz wyboru, musisz zrozumieć, czym różnią się poszczególne akcesoria i jak ich rodzaj czy rozmiar wpływa na końcową fryzurę.

Wałki do włosów

Wałki do włosów to idealne rozwiązanie dla posiadaczek długich włosów. Przy bardzo krótkich włosach wałki dodadzą pasmom jedynie objętości, podniosą u nasady i lekko podwiną końce. Przy krótkiej fryzurze lepiej sprawdzą się wałki o małej średnicy. Wałki najlepiej nawijać na lekko zwilżone włosy, a jeśli chcesz zmaksymalizować efekt, koniecznie nałóż na nie piankę. Pamiętaj, że im mniejszy wałek wybierzesz, tym drobniejsze wyjdą Ci loki.

Papiloty

Nasze babcie i prababcie nie miały takiej wygody, jak współczesne kobiety. Gotowych papilotów albo nie było w sprzedaży, albo mogły pozwolić sobie na nie tylko nieliczne panie. Dawniej kobiety wykonywały papiloty samodzielnie, nawijając włosy na kartki gazety i zawiązując recepturką. W dzisiejszych czasach nie trzeba już kombinować. Można kupić profesjonalne papiloty, zrobione z drucika pokrytego miękką gąbką lub elastycznym tworzywem sztucznym. Papiloty dają inny efekt niż wałki. Dzięki wałkom uzyskasz regularne, piękne loki, a papiloty stworzą Ci na głowie burzę loków o nieregularnym, ale naturalnym kształcie. Papiloty podobnie jak wałki należy nakładać na wilgotne włosy.

Jakie wałki do włosów wybrać – zatrzaskowe czy na rzepy?

W Drogerii Green Madam wiemy, że każda kobieta ma inne oczekiwania, dlatego dbamy o różnorodny asortyment. U nas znajdziesz zarówno tradycyjne, zatrzaskowe wałki do włosów, jak i te na rzepy. Te drugie cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Są bardzo łatwe w aplikacji i szybko się je nakłada. Wałki na rzepy o dużej średnicy najczęściej stosuje się do podnoszenia włosów u nasady lub modelowania grzywki. Rzepowe wałki nadają się do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Panie szukające niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań najczęściej wybierają wałki zatrzaskowe, które bardzo dobrze trzymają się na głowie. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z wałkami i papilotami, musisz uzbroić się w cierpliwość – osiągnięcie idealnego efektu może wymagać czasu. W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy na zakupy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.