Perfect House Glass

Według opinii profesjonalistów zajmujących się wystrojem oraz czystością wnętrz, dom stanowi projekcję zmysłu estetycznego domowników. To właśnie wnętrze, w którym na co dzień się obracają, śpią, jedzą, pracują, żyją – mówi o nich najwięcej. Z tego względu wszyscy Panowie i Panie domu starają się utrzymywać go w jak najlepszej kondycji. Poza regularnymi naprawami sprzętów czy starannym wystrojem pomieszczeń ważne są również mycie oraz pielęgnacja mebli. Dobrze zaopiekowane elementy i powierzchnie posłużą w domownikom przez lata, nadając wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Czytaj więcej…

Perfect house środki czystości

W ofercie naszego sklepu znajduje się cała kategoria poświęcona środkom czystości marki Barwa. Wśród nich masz do wyboru takie produkty, jak płyny antyelektrostatyczne, mleczka do mycia i pielęgnacji mebli, do czyszczenia skór naturalnych, płyny do mycia powierzchni szklanych, łazienki, naczyń, drewnianych podłóg, kuchni, żele-koncentraty do powierzchni gładkich, perfumy do wnętrz, szampony dla psów i kotów, perfumowana woda do prasowania, płyny do prania zwykłych ubrań oraz pieluch i dziecięcych ubranek, pasty do czyszczenia, a także do mycia rąk.

Środki do czyszczenia zawierają silne detergenty i substancje powierzchniowo-czynne, które radzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Nieważne, czy walczysz z plamą z tłuszczu, sadzy, soku, kawy, buraków, błota, pozostałości innych kosmetyków czy kamieniem. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni produkt, spryskasz nim powierzchnię oraz przetrzesz szmatką. Nic prostszego!

Większość ze środków czystości zamknięta jest w plastikowych butelkach ze spryskiwaczami, aby korzystanie z nich było wygodne, a produkty jak najbardziej wydajne. Producent oferuje same duże pojemności, aby płynów wystarczyło jak najdłużej. Z tego względu w tej kategorii znajdziesz opakowania od 250 ml, 400, 450, 480, 500, aż do 1 l.

Dom to nie tylko meble czy sprzęty, ale także zwierzęta. W naszym sklepie znajdziesz także szampony do mycia dla psów oraz kotów. Delikatne, składy, naturalne pH oraz brak dodatku mydła, które negatywnie wpływa na nawilżenie skóry sprawią, że Twój pupil będzie wyglądał tak dobrze i czysto jak nigdy wcześniej.

Seria Perfect House poza składami, które pozwalają na poradzenie sobie z każdym zabrudzeniem, ma także piękne kompozycje zapachowe. Dzięki temu poczujesz się we własnym domu jak w perfumerii. Barwa użyła takich woni, jak kardamon, czarna herbata, drzewo sandałowe, czarny fiołek, wanilia, bursztyn, eukaliptus, wetiweria, goździk, paczula, czarna porzeczka, lilia, jaśmin, cyklamen, irys, bergamotka, mango czy cytrusy.

Jeśli szukasz środków, które poza samym wyczyszczeniem zadbają o różnego rodzaju powierzchnie w Twoim domu, wypielęgnują je, nadadzą im zdrowy połysk oraz rozniosą po pomieszczeniu piękne zapachy, wybierz środki do mycia marki Barwa w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne za sprawą tych środków.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.