Bielenda Botanic Spa

Bielenda Botanic Spa to szczególna seria kosmetyków, opracowanych przez polską markę, których formuła oparta jest o naturalne składniki aktywne. Bielenda Botanic to inspirowana naturą kompozycja skutecznych produktów, które zatroszczą się o najbardziej wymagającą skórę twarzy na co dzień.

Bielenda – polska marka

Bielenda to ciesząca się ogromną popularnością w Polsce, ale także i na świecie marka, która od ponad 30 lat zajmuje się opracowywaniem najwyższej jakości kompozycji w kosmetykach. Główna idea, jaka przyświeca marce Bielenda to dobór naturalnych składników, które są bezpieczne i przyjazne dla skóry. Z tego względu badania laboratoryjne, jakie prowadzi w swoim ośrodku badawczym, są prowadzone pod ścisłym nadzorem i z dbałością o każdy etap. Kosmetyki Bielenda to synonim jakości i najwyższego bezpieczeństwa stosowania.

Bielenda oferuje kosmetyki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zaopatruje profesjonalne gabinety kosmetyczne, którym zależy na najwyższej jakości preparatach, które używane są do przeprowadzania zabiegów.

Bielenda Botanic – oczyszczanie i pielęgnacja

Bielenda Botanic Spa Rituals to kompletna seria do domowej pielęgnacji, z którą zadbasz o utrzymanie właściwego stanu swojej cery. Z tymi kosmetykami oczyścisz twarz z nagromadzonych zanieczyszczeń i dokładnie usuniesz makijaż, nie pozostawiając na twarzy resztek płynu oczyszczającego. Przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji skóra twarzy, lepiej przyjmuje składniki odżywcze i nawilżające, pochodzące z kremu lub serum.

Naturalne składniki

Formuła linii Bielenda Botanic jest oparta tylko i wyłącznie o naturalne składniki. Sprawia to, że działają one z jednej strony łagodnie, minimalizując ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, ale z drugiej strony dogłębnie i długotrwale odżywiają twarz. Skład tej serii oparty jest na sile roślin i ich skutecznym działaniu odżywiającym. W ich recepturę wchodzą wyciągi i wody roślinne, oleje, hydrolaty oraz ekstrakty. Marka Bielenda wierzy, że największy potencjał mają w sobie rośliny pochodzące w dużej mierze z czystych polskich łąk i ogrodów.

Opinie mówią same za siebie, to bardzo popularna seria kosmetyków, w których zakochały się Polki. Kobiety coraz częściej sięgają po tę linię, której cena jest bardzo atrakcyjna i na każdą kieszeń. Bielenda Botanic Rituals to najlepsze, co możesz dać swojej skórze. Aktywne składniki pochodzenia naturalnego kompleksowo zadbają o każdy rodzaj cery. Naturalne wyciągi i ekstrakty pozytywnie wpływają na najbardziej wymagające rodzaje skóry. Zarówno cera młoda, jak i dojrzała będzie czerpała korzyści z naturalnych składników. Kosmetyki Bielenda Botanic są także odpowiednie dla cer wrażliwych i naczynkowych.

Jeśli stawiasz na siłę natury, sprawdzony skład i doświadczenie marki, warto zgłębić tajniki naturalnej serii Botanic od polskiego producenta. Wybierając czysty skład, wspierasz tym samym rodzime produkty, których szeroką gamę znajdziesz w sklepie internetowych greenmadam.pl.

Sprawdź także: Kremy do twarzy Bielenda, Płyny miecelarne Bielenda

Sprawdź serie kosmetyków: Bielenda VeganBielenda Vegan Muesli

Nie znaleziono produktów, których szukasz.