Wczytuję dane...

Proszki do prania Klareko

Czy proszek do prania Klareko jest naprawdę eko?

Detergenty to środki czystości, które w sposób nieco agresywny spełniają swoją rolę. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki wpływ na nasze zdrowie i środowisko ma wykorzystywanie w gospodarstwach domowych wszelkich chemikaliów do prania i sprzątania? Zapewne wiesz, że proszki do prania zawierają powierzchniowo czynne związki, których zadaniem jest usuwanie plam i zabrudzeń. Proszek do prania Klareko to środek o łagodnej recepturze. Wyróżnia go niebywała skuteczność i skład. Dział ekologicznych środków czystości jest dość ubogi, dlatego proszek Klareko znalazł wielu zwolenników. Będziesz zachwycony, jak skutecznie dopiera zabrudzenia na tkaninach, nie niszcząc ich przy tym.

Czytaj więcej...

Unikalna receptura sprawi, że docenisz Klareko

Ten proszek do prania odzwierciedla siłę, dzięki znakomitej i unikalnej recepturze. Nie zawiera agresywnych wybielaczy i utrwalaczy kolorów, jednocześnie czyści i pielęgnuje. Klareko proszek to środek piorący, bez zawartości szkodliwych oraz chemicznych substancji w swoim składzie. Jego formuła opiera się na nietoksycznych składnikach i jest całkowicie wolna od enzymów. Proszek do prania jest odpowiedni dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Podlega codziennym testom na odpowiednie stężenie zawartych w nich substancji. To także doskonały wybór jeśli dbasz o środowisko naturalne, ponieważ Klareko proszek do prania opinie swe zawdzięcza ekologicznym opakowaniom z makulatury. Wewnętrzny plastikowy woreczek, w który zapakowany jest produkt piorący, powstał z tworzywa z odzysku.

Zaufaj jakości, jaką oferuje nasz sklep

Zaufaj jakości ekologicznej, spod znaku Klareko. Formuła bez enzymów wykazuje bardzo dobrą kompatybilność ze skórą. Zawartość delikatnych i wziętych z natury olejków eterycznych gwarantuje, że proszek do prania Klareko nie pachnie zbyt intensywnie. Badania dowodzą, że wdychanie i częsty kontakt ze sztucznymi barwnikami, może powodować niebezpieczne choroby i przyczynia się do zwiększenia populacji alergików. Linie zapachowe Klareko korzystają z woni, jakie odnajdziesz w naturalnym środowisku, czerpie z olejków kwiatowych i owocowych, które relaksują, poprawiają nastrój, odświeżają. Warto dodać, że proszek Klareko posiada w swym składzie substancje, które zapobiegają mechaceniu się tkanin, dzięki czemu Twoje pranie będzie jak nowe, a do tego niebywale miękkie. 

Klareko proszek to produkt bardzo wydajny, już maksymalnie dwie miarki wystarczą dla skutecznego wyczyszczenia ok. 8 kg, średnio zabrudzonego prania. Pozbędziesz się niepożądanych zapachów i brudu, dzięki niedużej ilości produktu. Ograniczając ilość używanego środka piorącego, minimalizujesz ryzyko powstania alergii, jednocześnie dbając o stan swojego portfela. Sklep pod postacią kosmetyków do prania Klareko, oferuje skuteczność i bezpieczeństwo w jednym produkcie. Cena odpowiada walorom kosmetycznym i piorącym tego ekologicznego produktu. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów