Wczytuję dane...

Soraya Oat Therapy

Linia Soraya „Oat Therapy” została stworzona z myślą o kobietach, które posiadają wyjątkowo delikatną cerę. Jeśli wiele kosmetyków, nawet hipoalergicznych powoduje u Ciebie pieczenie, zaczerwienienia, ból czy podrażnienia, Soraya wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom. Od dziś zapomnij o problemie z wybraniem kremu czy balsamu, który otuli i nawilży Twoją spragnioną delikatności twarz czy ciała. Właśnie je znalazłaś!

Czytaj więcej...

 

Składniki 

 

„Oat Therapy” Soraya to produkty stworzone aż w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Zawierają wyciąg z owsa oraz biomimetryczny olejek owsiany, który odwzorowuje naturalne funkcje bariery naskórkowej, chroniąc ją przed podrażnieniem. Olej bogaty jest także w kwasy omega-3 i omega-6 oraz antyoksydanty. Produkty zawierają również odżywczy olejek makadamia i betainę – doskonały środek nawilżający.

 

Krem Soraya „Oat Therapy”

 

W niepozornie małym, ekologicznym słoiczku znajduje się aż 75 ml kremu. Rewelacyjnie sprawdzi się on do cery suchej i wrażliwej. Wyciąg z owsa ma działanie nawilżające i łagodzące. Przy regularnym stosowaniu produkt redukuje suchość i szorstkość skóry, skutecznie ją wygładzając i nawilżając. Produkt jest przyjazny dla wegan. W związku z siedzącym trybem pracy, złymi nawykami żywieniowymi czy  zanieczyszczeniem środowiska coraz więcej osób boryka się z problemami skórnymi. Nasza cera jest przesuszona, w bladym kolorycie, pozbawiona witalności i koloru. Natura, która nas stworzyła, najlepiej wie, jak pomóc naszej pragnącej odżywienia skórze twarzy. Krem dzięki swoim naturalnym składnikom idealnie wkomponowuje się w te potrzeby.

 

Balsam Soraya „Oat Therapy”

 

Linia produktów Soraya nie ogranicza się jedynie do pielęgnacji twarzy. Całe ciało jest ważne, właśnie dlatego powstał innowacyjny balsam. Przy regularnym stosowaniu znacznie poprawia gładkość i kondycję naszej skóry. Podczas produkcji balsamu również zadbano o ochronę środowiska. Aż 57% plastiku użytego do wytworzenia tuby pochodzi z recyklingu. W zgrabnej tubce odnajdziesz aż 200ml swojego ulubionego produktu, dzięki czemu całe ciało poczuje się maksymalnie odżywione, a Ty – piękna i wyjątkowa!

 

Opakowanie

 

To linia produktów stworzona w zgodzie z naturą. Producent pragnie przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska – dlatego zarówno krem, jak i balsam zapakowane są w słoiczki czy tuby wykonane w 100% z recyklatu w trosce o dobro przyrody i środowiska. Kartonik, w którym znajdują się produkty, pochodzi z odzysku. Skoro sam kosmetyk jest przyjazny środowisku i naturalny, to jego opakowanie musi się do niego dopasować.

 

Kosmetyki Soraya „Oat Therapy” to produkty od A do Z stworzone dla osób kochających naturalność, wrażliwość i piękno. Nie dość że sam produkt wytwarzany jest w zgodzie z naturą, to równie dużo uwagi poświęcono doborowi odpowiedniego opakowania. Skala problemu zanieczyszczenia planety jest ogromna. Jeśli nie zaczniemy redukować produkcji plastiku i odpadów, zniszczymy to, co mamy najpiękniejsze. W związku z tym kosmetyki z linii Soraya Oat Therapy to idealny wybór dla wegan, osób dbających o planetę, a także dla tych, którzy dopiero zaczynają się o nią troszczyć.

Sprawdź serie kosmetyków: Soraya Rosarium

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.