Wczytuję dane...

Siatki i czepki

W kategorii siatki i czepki znajdziesz profesjonalne akcesoria do włosów, które przydadzą się nie tylko do użytku domowego, lecz także w salonach fryzjerskich. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i fryzjerek. Oferujemy produkty wysokiej jakości, wśród których znajdziesz siatki i czepki, kokówki czy kołki do trwałej – wszystko, czego nie może zabraknąć w żadnym salonie fryzjerskim. Zapoznaj się z asortymentem Drogerii Green Madam i złóż zamówienie.

Siatki do włosów – klucz do udanej fryzury

Siatki do włosów częściej niż w domowym zaciszu są stosowane w salonach fryzjerskich. To jednak błąd – jest to akcesorium, które powinno się znaleźć w każdym kobiecym przyborniku. Kobiety starszych pokoleń doskonale zdawały sobie sprawę z tego, że siatka do włosów jest kluczem udanej fryzury. Warto czerpać z doświadczenia naszych babć i prababć i zaopatrzyć się przynajmniej w jedną siatkę.

Siatka do włosów przyda Ci się do podtrzymywania wałków do włosów. Jest ona niezbędna nie tylko ze względu na efekt fryzury, lecz także Twoją wygodę. Wałki podtrzymywane siatką i nie ciągną tak włosów i nie powodują dyskomfortu. Ale to nie jedyne zastosowanie siatki do włosów – jest ona często zakładana do spania. Dzięki temu włosy są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oprócz podtrzymywania wałków siatka może podtrzymać również koka. Co ciekawe, odważne, lubiące wyróżniać się z tłumu kobiety noszą siatkę do włosów jako ozdobę głowy. Zastosowań jest naprawdę wiele, a jedynym, co może Cię ograniczać, jest Twoja własna wyobraźnia.

Czepki fryzjerskie do zadań specjalnych

Czepki fryzjerskie to niezbędne akcesorium w każdym salonie fryzjerskim, ale znajdą również zastosowanie w domu. Są one potrzebne do wykonania wielu zabiegów fryzjerskich, a także pielęgnacji włosów. W naszej drogerii znajdziesz czepki fryzjerskie z dziurkami przeznaczone do pasemek i koloryzacji włosów oraz czepki pełne, dzięki którym zabiegi pielęgnacyjne będą bardziej efektywne.

Czepki do pasemek mają liczne dziurki, przez które za pomocą szpikulca lub szydełka fryzjerskiego przeciąga się kosmyki włosów. Następnie na tak przygotowane włosy nakłada się rozjaśniacz lub farbę. Czepki przeznaczone są szczególnie do krótkich włosów. Przeciąganie długich kosmyków bywa problematyczne, a nawet bolesne. Do koloryzacji długich włosów fryzjerzy stosują inne metody. Czepki fryzjerskie mogą być wielokrotnego użytku.

W Drogerii GreenMadam znajdziesz również foliowe czepki do pielęgnacji włosów i kąpieli. Aby wzmocnić działanie odżywki czy maski wystarczy nałożyć na głowę foliowy czepek i owinąć ręcznikiem. Wilgoć i większa temperatura otwierają łuskę włosa, dzięki czemu składniki odżywcze mogą się lepiej wchłonąć we włosy. Czepki do włosów to również doskonałe rozwiązanie, kiedy idziesz pod prysznic, a nie chcesz zmoczyć fryzury. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej internetowej drogerii i zadbaj o swoje włosy w profesjonalnym stylu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.