Wczytuję dane...

YOPE

Marka Yope to produkty przede wszystkim naturalne, które powstał, by zaspokajać potrzeby każdego, kto stawia na ekologiczne produkty. To pięknie pachnące, delikatne i dostosowane do każdego rodzaju skóry specyfiki przeznaczone dla całej rodziny. Proponowane przez markę produkty dla domu również cechują się bezpieczeństwem i są przyjazne dla środowiska.

Czytaj więcej...

Yope – kosmetyki

Kosmetyki naturalne Yope to dzieło Karoliny i Pawła. Doskonale wiedzą oni, jakie są potrzeby rodzinny w zakresie codziennej pielęgnacji – są rodzicami dwójki dzieci. Dlatego cenią sobie bezpieczeństwo stosowanych w swoim domu produktów do pielęgnacji ciała, jak i tych wykorzystywanych podczas sprzątania rodzinnej przestrzeni. Wspólnie realizują cele rozwoju marki. Karolina tworzy przede wszystkim elementy wizerunku, a Paweł zajmuje się celami i rozwojem biznesowym.

Jakość, łagodność, naturalność – naturalne kosmetyki Yope

Jakość, łagodność i naturalność to trzy najważniejsze słowa, jakie cechują kosmetyki marki Yope. Producent dokłada wszelkich starań by miały dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadzały, a zawarte w nich składniki pochodziły z upraw najwyższej jakości. Naturalne kosmetyki Yope to również łagodność, dzięki której mamy pewność, że są bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. 90% składników jest pochodzenia naturalnego. Nie ma w nich substancji niebezpiecznych dla skóry.

Na co jeszcze możemy liczyć, używając proponowanych przez Yope kosmetyków? Producent gwarantuje nam:

  • wspaniałe i delikatne nuty zapachowe,
  • piękne opakowanie o przyjemnym dla oka designie,
  • butelki poddające się recyklingowi, a także linię butelek do ponownego napełniania,
  • atrakcyjną, niewysoką cenę przy zachowaniu wysokiej jakości,
  • brak testów na zwierzętach.

Receptury i zapachy Yope

Kosmetyki Yope są całkowicie bezpieczne podczas codziennego stosowania dzięki pracy wielu wykwalifikowanych specjalistów, kosmetologów i dermatologów. Tworzą oni preparaty z niewielką ilością składników, które za to charakteryzują się niezwykłymi właściwościami, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry. Podstawowymi substancjami stosowanymi w kosmetykach są: gliceryna, masła roślinne, oleje, alantoina oraz delikatne substancje myjące.

Receptury są tak dopasowane i dobrane do potrzeb skóry, by mógł ich używać każdy – nawet najbardziej wrażliwy alergik

Kosmetyki Yope to również cudowne zapachy, obok których nie da się przejść obojętnie. Stworzone z naturalnych, obłędnie pachnących roślin. Kupując produkty tej firmy, możemy liczyć na intensywne aromaty, kojarzące się z przydomowym ziołowym ogródkiem i łąką. Zapachy przywołują na myśl czas spędzony w dzieciństwie na wakacjach u babci na wsi. Jakie to wonie? Głównie werbena, rozmaryn i kadzidłowiec, herbata z miętą lub geranium.

Recykling opakowań w kosmetykach Yope

Marka za swoją misję stawia sobie tworzenie produktów przyjaznych środowisku. Dlatego też wprowadziła ciekawe rozwiązania dotyczące recyklingu. Mamy dwa wyjścia – opakowania po zużytych produktach możemy wrzucić do żółtego pojemnika na plastik lub wymienić je na nowe produkty w jednym ze specjalnych punktów.

Kupując produkty, możemy też skorzystać z pojemników do ponownego napełniania i uzupełnić produkty w specjalnie przygotowanych do tego celu automatach.

Sprawdź serie kosmetyków: Yope Świeża Trawa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów