Wczytuję dane...

Himalaya

 Himalaya nazwa producenta nawiązuje do himalajskich terenów położonych u podnóża gór. Charakteryzują się one czystością powietrza i ziemi oraz bogactwem natury. Wybierając tę nazwę, producent identyfikował się z tym co najlepsze, co daje nam przyroda i z czego powinniśmy jako ludzkość korzystać. Firma Himalaya wypromowała na skalę światową cenne wartości ziół i roślin oraz pokazała, jak profesjonalnie i zgodnie z zachowaniem pełnego szacunku dla otaczającej nas przyrody możemy pomóc sobie poprzez naturalne kosmetyki, lekarstwa i suplementy. Produkty tworzone przez Himalaya to wysokiej jakości naturalne preparaty, pomagające nam zachować zdrowie i urodę przez długie lata.

Czytaj więcej...

Himalaya, ajurwedyjski styl we współczesnym świecie

Indyjska firma Himalaya prezentuje innowacyjne podejście do wykorzystania właściwości ziół w nowoczesnej produkcji, pozbawionej sztucznych dodatków kosmetyków, środków do higieny osobistej i suplementów. Sukces firmy ma swój początek w Birmie, gdzie przebywał M. Manal, który zainteresował się jedną z roślin, której korzeniem karmili słonie tamtejsi mieszkańcy. Rośliną tą była rauwolfia żmijowa. Dzięki szczególnemu zainteresowaniu nią i wielu badaniom ludzkość otrzymała pierwszy lek na nadciśnienie.  Z biegiem czasu firma rozwijała się, a głównym jej założeniem było łączenie ajurwedy z nowoczesną technologią w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Zielarstwo i wiedza o naturalnym wpływie roślin na zdrowie człowieka są fundamentem firmy Himalaya. Kosmetyki naturalnie wspomagające pielęgnację naszego ciała, zyskały ogólnoświatowy sukces i pojawiają się w rankingach najbardziej uznawanych, cenionych i pożądanych wyrobów kosmetycznych na bazie naturalnych składników. Producent Himalaya współpracując z naukowcami i doktorami nauk oraz lekarzami, wprowadził do medycyny preparat na wątrobę, zyskujący duży sukces. Od tego czasu Himalaya rozwija się w branży i kieruje swoją działalność w kierunku medycyny alopatycznej. Producent w drugiej połowie XX wieku intensywnie rozwija swoja działalność, unowocześniając technologię produkcji, rozbudowując fabrykę i otwierając swoje oddziały w USA w Teksasie.

Nowoczesność i tradycja - Himalaya 

Wraz z początkiem XXI wieku Himalaya koncentruje się na nowoczesnej produkcji zdrowotnych preparatów, kosmetyków oraz suplementów dla zwierząt hodowlanych. Himalaya szturmem wkracza z nową linią produkcyjną Himalaya Herbals, oferującą w 100% naturalne pasty do zębów. Preparaty są na poszczególne problemy z zębami i dziąsłami, przeznaczone dla całych rodzin. Bogata oferta Himalaya Herbals dzięki wykorzystaniu naturalnych, ziołowych, pozbawionych parabenów past, zapewnia zdrowy, naturalny sposób utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej. Himalaya Herbals to także naturalne, zgodnie z wizją producenta ziołowe kremy do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Dzięki wykluczeniu w ich składzie sztucznych, szkodliwych dodatków, ekologicznie współgrają z ludzką skórą i wspomagają ją poprzez odżywianie, ujędrnianie czy nawilżanie.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów