Wczytuję dane...

Annabelle Minerals

Annabelle Minerals to polska firma, której ideą jest życie w zgodzie z naturą. Kosmetyki charakteryzują się nadzwyczaj prostym składem, w którym nie znajdziemy nic, co mogłoby spowodować podrażnienie naszej skóry. Annabelle Minerals to producent, który oferuje nam naturalne, mineralne kosmetyki, które są zgodne z aktualnymi trendami. Różne odcienie sprawiają, że każdy znajdzie kolor idealny dla siebie. Dodatkowo każdy z nich jest dostępny w trzech rodzajach wykończenia: matowym, kryjącym oraz rozświetlającym. Dzięki temu produkt będzie doskonale dopasowany do aktualnych potrzeb naszej skóry. Asortyment marki jest ciągle powiększany w oparciu o opinie klientów i ich zmieniające się potrzeby.

Czytaj więcej...

Składniki, używane w produkcji kosmetyków Annabelle Minerals to:

  1. Dwutlenek tytanu - to bardzo kryjący pigment, dający efekt matowej skóry, bez nadmiernego wysuszania jej. Dodatkowo jest naturalnym, mineralnym filtrem przeciwsłonecznym, o stabilnej i odpornej na działanie sebum ochronie. Ma również właściwości bielące skórę, dlatego optycznie ją wygładza i niweluje niewielkie niedoskonałości.
  2. Tlenek cynku - jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym, ma także właściwości ochronne i pielęgnacyjne. Dodatkowo bardzo dobrze odtłuszcza skórę, goi ją i regeneruje, ma też właściwości antybakteryjne. Tlenek cynku w kosmetykach Annabelle Minerals ma dużą cząsteczkę, dzięki czemu nie wnika do głębszych warstw skóry i jest bezpieczny nawet przy długotrwałym stosowaniu.
  3. Mika - to naturalny minerał, który nie powoduje podrażnień skóry. Mika jest lekka, łagodna, nie powoduje alergii, a dodatkowo nie wysusza skóry oraz nie powoduje nadmiernego łojotoku. To surowiec stabilny i bezpieczny, który daje jednolicie satynowe wykończenie makijażu, delikatność oraz jedwabistość. 
  4. Tlenki barwiące - odpowiadają za to, by kosmetyki mineralne Annabelle Minerals posiadały różne barwy. Powoduje to, że podkład jest w stanie doskonale stopić się z cerą oraz zakryć niedoskonałości, dając przy tym bardzo naturalny efekt.

Podkłady Annabelle Minerals

To produkty, dzięki którym uzyskamy zdrowo wyglądający, naturalny makijaż, nieobciążający w żaden sposób naszej skóry. Niedoskonałości zostaną zakryte, a cera wyraźnie wygładzona bez efektu maski. Produkty są bardzo delikatne oraz odporne na ścieranie. Dzięki minerałom twarz nie stanie się przesuszona, a suche skórki nie będą podkreślone - podkłady mają również właściwości pielęgnacyjne. Annabelle Minerals oferuje kosmetyki, które doskonale wyrównują koloryt cery, a krycie można zbudować nawet do pełnego - w zależności od naszych preferencji. Dodatkowo mamy zapewnioną ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB na poziomie SPF 30.

Podkłady dostępne są w czterech gamach kolorystycznych - Sunny, Golden, Natural, Beige, które występują w różnych poziomach jasności. Do dyspozycji mamy także trzy rodzaje wykończenia - matowe, kryjące i rozświetlające. Gama produktów jest na tyle duża, że każdy znajdzie podkład idealny dla siebie, doskonale dopasowany do aktualnych potrzeb naszej skóry. Dodatkowo są bardzo łatwe i szybkie w aplikacji, co oszczędzi nam czas przy aplikowaniu makijażu.

 

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów