Wczytuję dane...

Podkłady matujące

Dobry podkład matujący to jeden z tych produktów, od którego zależy rezultat makijażu. Dokładnie rozprowadzony może przykryć niedoskonałości każdej cery. Nie powoduje jednak efektu maski. Twarz wygląda świeżo i naturalnie, i zachwyca jednolitym kolorytem. To dlatego mając dobry podkład, można zrezygnować z innych kosmetyków do makijażu.

Czytaj więcej...

 

Zalety stosowania kremów matujących

 

Najlepsze podkłady matujące łączą w sobie działanie dwóch kosmetyków: pudru do twarzy i tradycyjnego pokładu. Są szczególnie polecane dla osób, których problemem jest skóra tłusta, skóra z trądzikiem lub cera mieszana. Użycie kosmetyku nawilżającego w połączeniu z podkładem daje doskonałe efekty. Wyrównuje koloryt cery, dzięki czemu skóra twarzy staje się gładka, nie widać na niej zaczerwień czy połysku. Dodatkowo stosowanie podkładu wspomaga regenerację skóry, zmniejsza stan zapalny i wpływa na uregulowanie produkcji sebum. Co istotne, taki efekt można uzyskać bez względu na stan i kondycję skóry.

 

Podkłady matujące można stosować o każdej porze roku, choć najlepiej robić to latem. Dobre podkłady matujące zdają egzamin nawet przy wyższych temperaturach, zachwycając niebywałą trwałością. Zaaplikowane rano, utrzymują się na skórze przez cały dzień, bez potrzeby wykonywania poprawek makijażu i nieestetycznego połysku cery. To jedna z najważniejszych zalet, która przekłada się na pozytywne opinie o produktach.

 

Aplikacja podkładu matującego

 

Podkład matujący to kosmetyk, który warto mieć zawsze pod ręką. Przede wszystkim musi być dostosowany do typu karnacji, co pozwoli uzyskać efekt świeżości. W przypadku osób o jasnym typie cery podkład może dodatkowo stanowić ochronę przed promieniami UV.

 

Drugim, równie ważnym czynnikiem, jest typ cery. Odpowiednio dopasowane podkłady matujące mogą zdziałać cuda nawet z bardzo problematyczną skórą. Kluczowy tutaj jest dobór naturalnych składników. Dzięki temu cera może oddychać, pory są odetkane, a stany zapalne złagodzone. Twarz wygląda po prostu dobrze.

 

Już niewielka ilość podkładu nałożona na skórę daje widoczne rezultaty. A im łatwiejszy sposób aplikacji, tym lepszy efekt. Delikatna, kremowa konsystencja pozwala na dokładne krycie z uwzględnieniem najbardziej problematycznej strefy T, czyli czoła, nosa i podbródka. Ale wygodna aplikacja to też zasługa wygodnego opakowania. Łatwe otwieranie i zamykanie, trwałość opakowania i możliwość spakowania do niewielkiej kosmetyczki to cechy, które decydują o jakości produktu.

 

Nie bez znaczenia jest pojemność podkładu. Tę warto dopasować do indywidualnych potrzeb, aby kosmetyku wystarczyło na dłuższy okres użytkowania lub nie uległ przeterminowaniu. 

 

Wybór podkładu matującego

 

Kupując podkład matujący, dobrze jest postawić na sprawdzony sklep. Warto również pamiętać, że cena podkładu nie zawsze przekłada się na jego jakość. Dobre matujące podkłady można kupić w rozsądnych cenach, dzięki temu są to produkty na każdą kieszeń. To jedne z tych kosmetyków, które wypada mieć w swojej kosmetyczce.

 

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.