Wczytuję dane...

Peelingi do twarzy Fitokosmetik

Fitokosmetik to wiodąca marka na rosyjskim rynku kosmetycznym, która szturmem zdobywa serca konsumentów z całej Europy. Za sprawą całkowicie naturalnych składów, bazujących głównie na wysokiej jakości glinkach, minerałach, solach i ziołach, producent zyskał sobie wiele fanek.

Czytaj więcej...

Fitokosmetik – peelingi

Wśród całej gamy kosmetyków do codziennej pielęgnacji specjalne miejsce zajmują peelingi do twarzy. Tak jak w przypadku innych produktów głównym celem producenta było stworzenie preparatu, który stosowany w zaciszu domowej łazienki będzie dawał efekt jak zabiegi w salonie kosmetycznym. W skład oferowanych przez Fitokosmetik peelingów do twarzy wchodzą wyłącznie wyselekcjonowane, certyfikowane składniki pochodzenia naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem glinek i ziół. Produkty są wolne od alergenów, sztucznych barwników i szkodliwych, niebezpiecznych dla skóry substancji. Oferta marki jest na tyle szeroka, że posiadaczka każdego typu cery znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb pielęgnacyjnych. Peelingi występują w formie klasycznej – ziarnistej – ale także kwasowej i enzymatycznej, które można dowolnie ze sobą łączyć i mieszać.

Opinie użytkowniczek – za co Polki pokochały peelingi Fitokosmetik?

Produkty Fitokosmetik wyróżniają się na rynku doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że koszt tych kosmetyków jest zaskakujący względem tego, co otrzymujemy – produkty są niedrogie i bardzo wydajne, co szybko zauważyli użytkownicy. Cena pojedynczego produktu to od kilku do maksymalnie kilkunastu złotych. Dzięki swoim wyjątkowym składom i konsystencjom peelingi dają bardzo szybko zauważalne efekty, które przy regularnym stosowaniu preparatów trwale się utrzymują. Nietypowe składniki, takie jak zioła czy różne rodzaje glinek, sprawiają, że są to produkty unikalne w swoich kategoriach i trudno znaleźć dla nich odpowiedniki na rynku kosmetycznym, dlatego użytkownicy tak często wracają po kolejne opakowania ulubionych preparatów.

Peelingi Fitokosmetik – dla kogo będą odpowiednie? 

Peelingi Fitokosmetik będą bardzo dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie w produktach naturalne i bezpieczne składy, bazujące na składnikach roślinnych i organicznych. Niewygórowana cena i szeroki asortyment sprawiają, że masz możliwość przetestowania wielu produktów na własnej skórze, bez konieczności szukania kompromisów. Peelingi Fitokosmetik bardzo dobrze współpracują z pozostałymi produktami do twarzy zarówno tej marki, jak i innych producentów, więc z powodzeniem będą stanowić idealną składową wszelkich rytuałów pielęgnacyjnych. Warto pokusić się o sprawdzenie wszystkich wariantów peelingów, zarówno chemicznych jak i mechanicznych, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb cery. 

Sprawdź także: Kremy do twarzy Fitokosmetik, Glinki Fitokosmetik, Henna Fitokosmetik, Maski do włosów Fitokosmetik, Odżywki do włosów Fitokosmetik

Sprawdź serie kosmetyków: Fitokosmetik Acne Control

Sortuj według:
Wyświetl po produktów