Wczytuję dane...

Odżywki do włosów suchych

 W chłodne, zimowe dni często decydujemy się na zakładanie grubych czapek i obszernych szalików. Niestety wpływa to negatywnie na kondycję naszych włosów. Podobnie używanie każdego dnia lokówek, prostownic czy też suszarek z gorącym nawiewem. Musimy pamiętać, że włosy to nasza wizytówka. Dlatego warto poświęcić im trochę więcej uwagi i zainwestować w dobre odżywki do włosów suchych. Poniżej przedstawiono szereg interesujących pozycji, które pomogą zregenerować strukturę włosów.

Czytaj więcej...

Skuteczne odżywki do włosów suchych – jakich składów szukać?

W naszej ofercie odnaleźć możesz również odżywki do włosów suchych. Charakteryzują się one bogactwem ekstraktów poprawiających kondycję pasm. Kluczem są tutaj humektanty, które skutecznie nawilżają i zatrzymują w kosmykach cząsteczki wody. Są to m.in. gliceryna, aloes, miód czy pantenol. Wpływają one odżywczo i regenerująco na osłabione, suche i zniszczone pasma.

Dobre odżywki do włosów suchych to takie, które zawierają substancje wygładzające i naprawcze, mowa tutaj o wszelakich olejach, woskach, silikonach i alkoholach tłuszczowych. Dodawane do odżywek do włosów suchych, zapewniają im niezwykłe wygładzenie, łatwość rozczesywania oraz niezapomniany blask. W składzie znajdziemy je pod nazwami takimi jak m.in. Cetyl, Cetearyl Alcohol, Lanolin, Paraffinium Liquidum. Ponadto wymienione substancje stanowią niesamowitą ochronę przed zniszczeniami mechanicznymi. W tym momencie warto przypomnieć, że odżywki nakładamy po umyciu, na mokre włosy, chyba że producent zaznaczył inaczej. Dzięki temu, obecne w kosmetyku substancje, będą działały we właściwy sposób. W tej kategorii znajdziecie szereg odżywek, w przystępnej cenie, które w odżywczy sposób wpływają na suche włosy.

Odżywki do włosów suchych bez spłukiwania – jak to działa?

Odżywki do włosów suchych bez spłukiwania, mogą być dobrą opcją pielęgnacji dla osób, które nie mają czasu na dłuższe zabiegi w łazience. Produkty te są bogate w naturalne substancje, poprawiające kondycję naszych włosów. Działają na powierzchni oraz wnikają wewnątrz. Jeśli masz problem z suchymi włosami to coś dla Ciebie. Odżywki bez spłukiwania stosujemy w dwojaki sposób:

  • po pierwsze, na mokre włosy zaraz po myciu, dzięki temu rozczesywanie włosów jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze,
  • po drugie, na suche włosy, doda to naszym włosom nawilżenia i pomoże ułożyć niesforne kosmyki.

Profesjonalne odżywki do włosów suchych

Podstawową różnicą pomiędzy odżywkami profesjonalnymi a tymi z naturalnymi składnikami nimi jest cena. Często lepiej postawić na naturalne odżywki do włosów suchych, ze względu na lepszy skład, ekologiczne rozwiązania i brak silikonów w składzie. Jednakże profesjonalne odżywki do włosów suchych również posiadają swoje zalety. Obecność silikonów pomaga dociążyć włosy, ułatwia ich rozczesywanie i poprawia ich wygląd, nawet jeżeli ich kondycja pozostawia wiele do życzenia.

W swojej ofercie posiadamy odżywki i balsamy wspomagające strukturę włosa. Ponadto w zakładce opinie możecie znaleźć wypowiedzi różnych osób, które pomogą Wam wybrać produkt idealny dla Was.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów