Wczytuję dane...

Odżywki do paznokci

Wybór właściwych lakierów do paznokci jest bardzo ważny, ale jeszcze istotniejszą rolę odgrywa zakup odżywek i preparatów wzmacniających, dzięki którym czy o krótkie, czy długie paznokcie — będą mocne, odporne na uszkodzenia i ładne. Oczywiście oferujemy je w naszym sklepie internetowym GreenMadam.pl. Do głównych zalet regularnego stosowania odżywek, należy przede wszystkim fakt, że świetnie wzmacniają cienkie i słabe paznokcie, działają jako budulec, ponieważ radzą sobie z wypełnianiem przeróżnych ubytków płytki. Jeżeli więc aktualny stan Twoich paznokci 'pozostawia wiele do życzenia', to koniecznie zdecyduj się na którąś u nas dostępną. Jeżeli zaś nie będziesz wiedzieć, po którą najlepiej sięgnąć — skontaktuj się z naszym sklepem. Pomożemy!

Regularne używanie odżywek do paznokci — pozytywne efekty ich stosowania

Skoro jesteś na tej stronie, to na pewno marzysz o tym, aby Twoje paznokcie w końcu stały się naprawdę piękne, a przy tym zadbane. Jest bardzo dużo czynników, które mają na to wpływ... zaczynając od diety, poprzez właściwie przeprowadzony manicure, suplementację, a nawet właśnie — stosowane kremy i preparaty. Regularne używanie dobrze dopasowanych odżywek, czyli takich, które faktycznie wykazują dobroczynne działanie na naszą płytkę, sprawi, że każdy manicure będzie wyglądał perfekcyjnie. Odżywki do paznokci stanowią nieocenioną pomoc dla osób, które borykają się z nadmierną łamliwością, rozdwajaniem się paznokci, albo po prostu z płytką, której wygląd — pozostawia wiele do życzenia. Odżywki w zależności od tego, z jakim problemem mają sobie radzić, mają inne składy i inne, skoncentrowane działanie. Niektóre z nich są dostosowane zarówno do stosowania na samą płytkę, jak i na skórki — warto zadbać o to, aby nie były nadmiernie przesuszone, ponieważ wtedy żaden manicure nie będzie wyglądał dobrze.

Wybierz najlepszą odżywkę do paznokci w GreenMadam.pl

Tak samo, jak w przypadku lakierów do paznokci, czy zmywaczy — również wśród odżywek, zadbaliśmy o to, aby oferować wiele różnych produktów. Wybierz dla siebie taką odżywkę, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb Twoich paznokci. Borykasz się z problemem nadmiernej łamliwości i kruchości paznokci? Lakier w formie odżywki SOS od Eveline Cosmetics z odbudowującą formułą z witaminami, wapniem i kolagenem — na pewno Ci pomoże. Całą kurację zaleca się stosować przez 2 tygodnie, później konieczne jest jej przerwanie na około miesiąc. Do paznokci oraz skórek polecamy z kolei serum odbudowujące Floslek Revive Nails, stworzone specjalnie z myślą o cienkich, osłabionych i zniszczonych paznokciach. Serum nie tylko pielęgnuje paznokcie i skórki, ale i doskonale je odżywia, poprawiając przy tym ich wygląd. Nasze Klientki doceniają również skoncentrowany rekonstruktor paznokci od Farmony — produkt, który idealnie regeneruje i odbudowuje strukturę płytki, przywracając jej przy tym zdrowy odcień. Jeżeli kolor Twoich paznokci nie jest taki, jaki być powinien — ten kosmetyk może okazać się prawdziwym wybawieniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów