Wczytuję dane...
O sklepie

O sklepie

Jesteśmy z Tobą

Nasza podróż rozpoczęła się w całkiem niedawno. Naszym głównym celem jest uczynienie Polski piękniejszej.  Pasja i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawia że wybieramy dla Ciebie najlepsze produkty. Staramy dostarczać produkty do Ciebie jak najszybciej oraz bezpiecznie.

GreenMadam.pl tworzy zespół osób, które od najmłodszych lat wierzą i ufają wszystkiemu co naturalne. Naszym zdaniem drogą do szczęśliwego życia jest właściwe użycie perfekcyjnych mechanizmów i narzędzi stworzonych przez Naturę. Nie potrafimy powiedzieć kiedy pojawiła się nasza pasja do zdrowego stylu życia i kosmetyków z tajemnicą zaklętą w naturze, ale wiemy że teraz to również nasz sposób na życie. Dołożymy wszelkich starań by nasze produkty były jak najbardziej związane z Naturą, a to co my wiemy od dawna było potwierdzane przez ośrodki badawcze.

WŁAŚCICIEL SKLEPU

Firma Z-NET Tomasz Zimiński funkcjonuje na rynku od 2012 rokui jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki

Z-NET Tomasz Zimiński

ul. Lubartowska 10

61-334 Poznań

NIP: 7822392277

Regon: 302204884