Wczytuję dane...

Lakiery do paznokci

Nie da się ukryć, że zadbane dłonie oraz paznokcie są prawdziwą wizytówką każdej kobiety. Z tego też względu warto zatroszczyć się o to, aby prezentowały się perfekcyjnie i nienagannie. Podobają Ci się krótkie paznokcie w neutralnych kolorach? A może o wiele chętniej oglądasz u siebie długie, iście kolorowe stylizacje? Zdecyduj się zatem na dokładnie taki manicure, w jakim czujesz się najlepiej, bo nie istnieją żadne obowiązkowe do noszenia kolory. Najlepszym potwierdzeniem jest oferta naszego sklepu internetowego, składająca się z lakierów w praktycznie całej gamie kolorystycznej. Zadbaliśmy o to, aby nasze Klientki zdecydowanie miały z czego wybierać, dlatego na pewno znajdziesz tutaj coś ciekawego. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Zwykły a może jednak hybrydowy? Jaki lakier najlepiej wybrać?

W naszym sklepie proponujemy zarówno klasyczne, zwykłe lakiery, jak i te hybrydowe, dlatego w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad tym, po który z nich chcemy sięgnąć. Tradycyjne lakiery to te malowane na płytce i zmywane zmywaczem — w momencie, gdy są odpowiednio nałożone i wysuszone, można cieszyć się ich pięknym wyglądem przez kilka dni. Lakiery hybrydowe wytrzymują z kolei w nienaruszonym stanie nawet przez kilka tygodni, konieczne jest jednak ich odpowiednie nałożenie i utwardzenie w przeznaczonej do tego lampie. Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest również fakt, że są o wiele twardsze i bardziej odporne na uszkodzenia. W przypadku klasycznych lakierów bardzo często zdarza się, że już nawet po umyciu naczyń, można zauważyć pęknięcia i odpryskiwania lakieru. Utwardzone hybrydy znakomicie przed tym chronią, a dodatkowo zabezpieczają płytkę przed ewentualnym złamaniem. Niestety ze względu na ewentualne alergie i nadwrażliwości — nie wszystkie kobiety mogą wybierać lakiery hybrydowe, a wtedy te klasyczne — okazują się nieocenioną pomocą. Warto zauważyć również, że czas malowania jest znacznie krótszy, ponieważ nie musimy korzystać z żadnych specjalistycznych urządzeń.

Wybierz lakiery od sprawdzonych marek

Kompletując ofertę GreenMadam.pl również w kategorii lakierów do paznokci — zadbaliśmy o dostępność wielu opcji. Czekają na Ciebie u nas lakiery marek takich jak Ingrid Cosmetics, Pani Walewska, Celia, Bell Hypoallergenic, Pastel, Hi Hybrid, Delia czy AA Cosmetics. Możesz wybrać bardzo delikatne, kobiece odcienie, takie jak lakier 09 Kamelia Pani Walewska, albo wręcz przeciwnie... całkowicie ciemne barwy w postaci lakieru hybrydowego nr 201 od Hi Hybrid. My oczywiście zachęcamy do tego, aby od razu zdecydować się na kilka, zupełnie różnych wersji. W końcu nawet kobiety, które są najmocniej zakochane w jednym kolorze — mogą zdecydować się na jego różne odcienie. Uwielbiasz brąz? W takim razie sprawdź, jakie z opcji tego odcienia dla Ciebie przygotowaliśmy. Kochasz czerwień, ale czerwone lakiery wydają Ci się nudne? W takim razie na pewno docenisz dostępność naszych produktów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów