Wczytuję dane...

Holika holika - maseczki w płachcie

Proponowane przez markę Holika Holika maseczki w płachcie to niekwestionowany hit ostatnich czasów. To innowacyjne produkty stworzone z myślą o pielęgnacji, nawilżeniu i oczyszczeniu skóry twarzy. Efekt jest zauważalny już po 20 minutach stosowania maseczki. Skóra wydaje się zdrowsza, piękniejsza, bardziej rozświetlona. Wszystko to dzięki niepozornie wyglądającej, bawełnianej płachcie, która idealnie przylega do twarzy, pielęgnując nawet najmniejszy jej zakamarek. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym produktom!

Czytaj więcej...

 

Rodzaje maseczek do twarzy w płachcie Holika Holika

 

Oferowane przez Holika Holika maseczki w płachcie dostępne są w wielu rodzajach. Wybór właściwego powinien zależeć od tego, czego potrzebuje w danym momencie skóra Twojej twarzy. Niektóre rozświetlają i wygładzają, inne regenerują i odżywiają, nawadniają skórę, mają działanie przeciwzmarszczkowe, odświeżają, łagodzą podrażnienia i dają poczucie ukojenia. Wszystkie natomiast pięknie pachną i sprawią, że poczujesz się, jakbyś była w prawdziwym SPA. Stosowanie maseczki w płachcie to doskonały czas na to, by odprężyć się i odpocząć ze świadomością, że robisz coś dobrego dla swojej skóry.

 

Forma maseczek w płachcie Holika Holika

 

Maseczki w płachcie Holika Holika to niekwestionowana nowość na rynku produktów kosmetycznych. Skąd pomysł na użycie takiej formy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zwykłe maseczki, które nakłada się specjalną packą bądź palcem, szybko tracą swoje wartości odżywcze. Dzięki innowacyjnemu pomysłowi, jakim jest delikatna, cienka, bawełniana płachta, wszystkie najcenniejsze składniki odżywcze wnikają w pory naszej skóry, a nie wyparowują do powietrza. To właśnie sekret wyjątkowo skutecznego działania oferowanych maseczek. Obawy o uczucie ciężkości na twarzy podczas stosowania maseczki są bezpodstawne. Płachta jest cienka i idealnie przylega do skóry twarzy. Stosowanie jest bezbolesne, łatwe i komfortowe.

 

Skład maseczek w płachcie Holika Holika

 

Płachta jest obficie nasączona pielęgnującymi ekstraktami z roślin i owoców.  W zależności od indywidualnego typu skóry oraz jej potrzeb każda maseczka posiada skład dobrany do danego problemu. Wszystkie składniki są najwyżej jakości.

 

Jak używać maseczki do twarzy w płachcie Holika Holika ?

 

Delikatną bawełnianą płachtę zaleca się pozostawić na twarzy przez około 15–20 minut . Po upływie tego czasu delikatnie odklejamy od twarzy materiał, a nadmiaru pozostawionego na twarzy wyciągu nie zmywamy, lecz wmasowujemy go okrężnymi ruchami w skórę twarzy. Pozostałą nadwyżkę preparatu można również wysmarować w dekolt. Nasza szyja również bardzo często wymaga pielęgnacji.

Maseczki w płachcie z Holika Holika cieszą się ogromną popularnością. Choć z początku ten nowatorski pomysł może wywoływać zdziwienie, po pierwszym użyciu wszystko staje się jasne. Sukces zamknięty jest w drobiazgach i szczegółach. Dokładnie taki schemat prezentują produkty Holika Holika. Jeżeli wciąż nie jesteś przekonana do tej formy pielęgnacji, przeczytaj opinie użytkowniczek na temat tych produktów – z całą pewnością Cię one przekonają.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów