Wczytuję dane...

Grzebienie

Szukasz grzebienia, który pomoże Ci poskromić Twoje włosy? A może potrzebny Ci profesjonalny grzebień, ułatwiający wyczarowanie efektownej fryzury na większe wyjście? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – w naszej drogerii znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! Oferujemy bogaty asortyment grzebieni do włosów, zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Dostępne są modele do rozczesywania włosów, do tapirowania czy nakładania kosmetyków fryzjerskich. Zapoznaj się z ofertą naszej drogerii i złóż zamówienie.

Czym się kierować, wybierając grzebień do włosów?

Zastanawiasz się, jaki grzebień do włosów wybrać? Wcale się temu nie dziwimy. W ofercie znajdują się grzebienie różniące się nie tylko kolorem, lecz także wielkością, długością, grubością i rozstawem ząbków, materiałem wykonania czy budową. Każdy z nich ma inną funkcję. Jeśli chcesz kupić grzebień, z którego będziesz zadowolona, przede wszystkim zastanów się, do czego ma Ci służyć.

Materiał wykonania

Parametrem, na jaki warto zwrócić uwagę, jest materiał wykonania. Grzebienie do włosów mogą być wykonane z plastiku, drewna, metalu, a nawet kauczuku. Najbardziej popularne są modele plastikowe – najlepiej jednak wybierać te wykonane z tworzywa wysokiej jakości. W przeciwnym razie grzebień może niszczyć i szarpać włosy. Jeśli masz włosy z tendencją do elektryzowania, postaw na model antystatyczny.

Rozstawienie ząbków

Rozstawienie ząbków to najważniejsze kryterium w wyborze – od tego zależy funkcja grzebienia. Do rozczesywania splątanych, kręconych lub grubych włosów sprawdzi się model z szeroko rozstawionymi ząbkami. Grzebienie do włosów z gęstymi ząbkami przeznaczone są przede wszystkim do tapirowania, ale docenią je również panowie.

Struktura grzebienia

Dobry grzebień powinien być gładki. Chropowata powierzchnia czy łączenia na grzebieniu mogą prowadzić do szarpania włosów i niszczenia kosmyków.

Kształt ząbków

Grzebienie do włosów mogą mieć różny kształt ząbków. Warto wybierać te z okrągłym zakończeniem, które nie drapią skóry głowy.

Fryzjerskie grzebienie do włosów do użytku profesjonalnego i domowego

W ofercie naszej drogerii nie mogło zabraknąć grzebieni, dzięki którym wyczarujesz zachwycającą fryzurę. Dostępne są modele niczym z salonu fryzjerskiego – profesjonalne grzebienie do zadań specjalnych. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o właściwościach antystatycznych. Na szczególną uwagę zasługują grzebienie o bardzo gęstym rozstawieniu ząbków, stworzone z myślą o strzyżeniu. Oferujemy również profesjonalne modele wyposażone w plastikowy lub metalowy szpikulec, dzięki któremu bez problemu zrobisz przedziałek i podzielisz włosy. Taki grzebień jest niezbędny podczas farbowania włosów czy robienia wymyślnych fryzur.

W każdej kobiecej kosmetyczce powinien się znaleźć wysoki i wąski grzebień o długich, szeroko rozstawionych zębach do układania włosów. Dzięki niemu wygładzisz niesforne kosmyki, nie niszcząc fryzury. Przejrzyj nasz asortyment i stwórz wyposażenie Twojej kosmetyczki, którego nie powstydziłby się profesjonalny zakład fryzjerski.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów