Wczytuję dane...

Glinki Fitokosmetik

Właściwa pielęgnacja twarzy wcale nie musi opierać się na skomplikowanej strukturze kosmetyków, wykorzystującej nieznane składniki. Jeśli zależy Ci na świetnych efektach, postaw na sprawdzoną moc naturalnych półproduktów. Stosowanie tego rodzaju kosmetyków pomoże Ci doprowadzić swoją cerę do optymalnego stanu, dzięki któremu będziesz wyglądać o wiele młodziej, nawet bez makijażu. Kosmetyki marki Fitokosmetik to sprawdzona rosyjska receptura, na której swoją pielęgnację opierało już wiele pokoleń. Nie ma zbędnych dodatków w tego rodzaju produktach, które w końcowym efekcie mogą mieć negatywny wpływ na stan cery. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie specjalnie dobrane propozycje, oparte na naturalnych składnikach. Podejście pro natura to najlepsza pielęgnacja, jaką możesz zaoferować swojej skórze. Właśnie na takiej zasadzie opiera się cała filozofia marki Fitokosmetik. Glinka dostępna w tej ofercie występuje w wielu wariantach, dzięki czemu możesz ją dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Czytaj więcej...

Fitokosmetik glinka - skład dla specjalnych potrzeb

Wykorzystanie glinki w pielęgnacji twarzy to wyjątkowo istotny punkt, pozwalający zachować jej odpowiedni wygląd na co dzień. Przy regularnym korzystaniu z glinki szybko widoczna jest wyraźna poprawa stanu cery - potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych klientek, które z dobroczynnych właściwości tego rodzaju składników korzystają już od dawna. Czemu glinka Fitokosmetik zawdzięcza tak pochlebne recenzje? Wszystko za sprawą naturalnego składu, uproszczonego do niezbędnego minimum. W naszym sklepie nie znajdziesz produktów Fitokosmetik zawierających zbędne substancje. Składniki zawarte w tych produktach to niezbędne minimum, które zachowuje swoje naturalne właściwości również w kontakcie ze skórą.

Atrakcyjna cena to nie jedyna zaleta produktu Fitokosmetik - glinka. Skład tego kosmetyku z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy - wystarczy dobrać odpowiedni rodzaj glinki do swoich potrzeb, aby cieszyć się jej dobroczynnym działaniem.

Wśród glinek Fitokosmetik można wyróżnić:

  • Glinkę niebieską - jej głównym zadaniem jest tonizowanie skóry, czyli przywrócenie jej odpowiedniego poziomu pH. Wykorzystanie specjalnej Fitokosmetik glinki Azowskiej przyczynia się do dokładnego oczyszczenia skóry, a także pomocy w odbudowie komórek naskórka.
  • Glinkę białą - jej silne działanie matujące z pewnością docenią wszystkie posiadaczki cery tłustej i mieszanej. Oprócz właściwości matujących, biała glinka dostępna w naszym sklepie to również świetny produkt służący do wyrównania kolorytu skóry.
  • Glinkę czerwoną - to prawdziwa bomba składników odżywczych w postaci minerałów i pierwiastków śladowych. Możesz z niej skorzystać zawsze, gdy czujesz, że Twoja cera potrzebuje odpowiedniego nawilżenia.
  • Glinkę różową - działanie tej glinki Fitokosmetik to dobrze przemyślana odpowiedź na potrzeby skóry nadmiernie przesuszonej. Po użyciu glinki różowej skóra staje zostaje odpowiedni stonizowana oraz nawilżona. 

Sprawdź także: Kremy do twarzy Fitokosmetik, Henna Fitokosmetik, Maski do włosów Fitokosmetik, Odżywki do włosów Fitokosmetik, Peelingi do twarzy Fitokosmetik

Sprawdź serie kosmetyków: Fitokosmetik Acne Control

Sortuj według:
Wyświetl po produktów