Wczytuję dane...

Farby bez amoniaku Marion

Farby posiadające formułę pozbawioną amoniaku zapewniają głębię koloru oraz skuteczne pokrycie siwych włosów, przy czym są znacznie delikatniejsze dla skóry głowy niż te klasyczne – chemiczne. To zdrowsza alternatywa, która pozwala na wyeliminowanie duszącego zapachu podczas zabiegu farbowania włosów i zapobiega podrażnieniom skóry głowy. Farby bez amoniaku są tak samo skuteczne jak farby z amoniakiem. Po prostu w wyrobach, których formuła pozbawiona jest tego związku, substancję tę zastępuje się innym składnikiem o podobnym działaniu, lecz delikatniejszym i mniej inwazyjnym dla naszej skóry. Zabieg farbowania polega na tym, że barwniki muszą wniknąć w głąb włosa, a żeby tak się stało, potrzebna jest chemiczna substancja, która rozchyli jego łuski.

Czytaj więcej...

Postęp w branży kosmetycznej sprawił, że obecnie możemy robić to bez większych szkód dla kondycji naszej skóry i włosów. Polski producent wyszedł naprzeciw potrzebom klientek i wypuścił na rynek linię farb do włosów o delikatnej formule. Oferowane przez markę Marion farby bez amoniaku przeznaczone są również do użytku domowego. To produkty, dzięki którym wykonasz koloryzację włosów w domowym zaciszu i uzyskasz przy tym efekt jak z salonu fryzjerskiego. Specjalnie opracowane delikatne receptury są w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia. Możesz je bez obaw stosować po dokładnym zapoznaniu się z ulotką i zaleceniami producenta. Ponadto produkty oprócz łagodnej formuły bez amoniaku wzbogacone są o liczne ekstrakty i olejki mające dobroczynny wpływ na kondycję włosów. Dzięki temu kosmyki nie niszczą się tak bardzo jak podczas tradycyjnego farbowania. Co więcej, do farb dodawana jest specjalna odżywka, która zapewnia ochronę koloru i odżywienie włosów po zabiegu koloryzacji.

Marion – farby bez amoniaku – opinie użytkowniczek o produktach

Jeśli chodzi o farby Marion bez amoniaku, opinie klientek naszego sklepu są bardzo pozytywne. Z pewnością produkty te cieszą się popularnością z uwagi na niskie ceny i dobrą jakość. To kosmetyki z niższej kategorii cenowej, niczym nieodbiegające od profesjonalnych farb, których używa się w salonach fryzjerskich. Dodatkowo formuła bez amoniaku sprawia, że są bezpieczne do samodzielnego stosowania w domu. Farby Marion bez amoniaku to idealna propozycja dla osób, które chcą poeksperymentować z kolorem włosów we własnym zakresie za niewielką cenę. Szeroki wybór kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Farby do włosów Marion bez amoniaku – prawdziwy hit na rynku

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór produktów firmy Marion, w tym farb do włosów bez amoniaku. Marion to polska marka z ogromnym doświadczeniem, które jest równocześnie gwarancją zadowolenia z produktów. Zapoznaj się z naszą ofertą farb do włosów firmy Marion z recepturą bez amoniaku i za niewielką cenę odmień wygląd swojej fryzury! Wśród wielu dostępnych odcieni i barw z pewnością znajdziesz farbę, która będzie idealnie współgrała z twoim typem urody. Postaw na sprawdzone produkty znanej od lat marki, a na pewno się nie zawiedziesz.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.