Wczytuję dane...

Drewniane szczoteczki do zębów

Regularna higiena jamy ustnej jest niesamowicie istotna, ponieważ pozwala zabezpieczyć się przed rozwojem wielu dolegliwości dotykających zębów i dziąseł. Często są bolesne, a ich leczenie kosztowne, dlatego warto codziennie kilka razy szczotkować swoje uzębienie, do czego potrzeba podstawowego akcesorium, którym jest szczoteczka. W niniejszej kategorii znajdziesz drewniane modele. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Szczoteczka do zębów drewniana - sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdują się drewniane szczoteczki do zębów, które cechują się różnymi parametrami. Dzięki temu możesz wybrać model, który sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego uzębienia. Wbrew pozorom to bardzo istotna kwestia. Ponadto dysponujemy produktami przeznaczonymi do użytku przez dzieci, jak i dorosłych (różnią się przede wszystkim rozmiarem). Poszczególne modele wyróżniają się też ciekawym wzornictwem - często posiadają kolorowe elementy, dzięki którym drewniane szczoteczki do zębów ciekawie się prezentują. Na rynku można znaleźć egzemplarze z trzema rodzajami włosia - miękkie (włos o średnicy 0,18-0,20 mm), średnie (śred. włosa 0,20-0,25 mm) i twarde (śred. włosa 0,25-0,3 mm). Modele twarde są przeznaczone osobom posiadającym zdrowe dziąsła, również palaczom i kawoszom. Średnie także zaleca się w przypadku zdrowych dziąseł, ale bardziej wrażliwych. Miękkie natomiast sprawdzą się w przypadku osób, które mają wyjątkowo wrażliwe dziąsła, ze skłonnością do krwawień, a także w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych czy niedawnych zabiegów stomatologicznych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne szczoteczki o różnych stopniach twardości.

Drewniane szczoteczki do zębów - dlaczego warto?

Dlaczego warto kupować drewniane szczoteczki do zębów? Są przede wszystkim o wiele bardziej ekologicznym rozwiązaniem, niż modele plastikowe. Warto wiedzieć, że szczotka powinna być wymieniana co około 3-4 miesiące regularnego użytkowania. Oznacza to, że podczas życia można zużyć nawet kilkaset takich produktów, których okres biodegradacji wynosi nawet 500 lat. Obecnie na wysypiskach śmieci znajduje się kilka miliardów ton odpadów tego rodzaju, dlatego warto zrobić ukłon w stronę środowiska i wybrać modele drewniane, które nie zanieczyszczają w takim stopniu naszej planety, a ponadto bardzo ładnie się prezentują. Na rynku najczęściej spotykamy te wykonane z bambusa. Zazwyczaj ich cena nie jest wyższa od egzemplarzy plastikowych, co jest dodatkowym atutem.

Szczoteczka do zębów drewniana - wysoka jakość!

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone szczoteczki do zębów, które zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów, których produkty otrzymują dobre opinie i od lat pomagają użytkownikom w utrzymaniu właściwej higieny jamy ustnej.

Sklep greenmadam.pl - zapraszamy

Oferujemy wysokiej klasy produkty w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy także profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z innych produktów naszego asortymentu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.