Wczytuję dane...
Model: 104883
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5902305007027

 

Hipoalergiczny płyn do prania z naturalnym, roślinnym mydłem przeznaczony do tkanin białych i kolorowych dla osób podatnych na alergie i problemy skórne wynikające z działania środków powierzchniowo-czynnych. Płyn dzięki zawartości naturalnego mydła jest łagodny dla skóry i tkanin. Zachowuje swoje wysokie właściwości piorące zarówno w praniu ręcznym, jak i  w praniu w pralkach automatycznych. Nie wysusza skóry rąk.

-zawiera naturalne, roślinne mydło;
-przeznaczone dla osób podatnych na alergie i problemy skórne wynikające z działania środków powierzchniowo-czynnych;
-przeznaczony do tkanin białych i kolorowych;
-odpowiedni do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej;
-nie wysusza skóry rąk;
-właściwy dla wegan.

Właściwości: aktywne składniki płynu dobrze usuwają plamy z każdego rodzaju tkanin - bawełnianych, lnianych i syntetycznych w zakresie temperatur od 30°C do 95°C w pralkach automatycznych oraz w praniu ręcznym. Płyn powstał z myślą o osobach posiadających delikatną skórę, różnego rodzaju alergie czy problemy skórne, odpowiedni również do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej (po 4 tygodniu życia).

Zawiera: 5% - 15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, < 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, mydło, fosforany, Tetrasodium EDTA, konserwanty (2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), kompozycję zapachową 

Produkt NIE ZAWIERA: barwników, wybielaczy optycznych i chemicznych, a także substancji petrochemicznych, enzymów, formaldehydu, chloru, boranów, SLS, parabenów, PEG-ów. Właściwy dla vegan, nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego.

Polecamy