Wczytuję dane...

Glinki do twarzy

W tej kategorii znajdziesz wiele rodzajów glinek do twarzy. Naturalny skład i wysoka skuteczność w oczyszczaniu cery zapewniły maseczkom z glinki ogromny sukces na rynku europejskim i światowym. Glinka, która naturalnie pozyskiwana jest ze skał krzemionkowo-aluminiowych, jest bardzo ceniona za swoje działanie detoksykujące i antyoksydacyjne, dzięki któremu skóra twarzy ma szansę na pozbycie się zanieczyszczeń, z którymi na co dzień ma do czynienia. W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele rodzajów glinek do twarzy różnych znanych i renomowanych marek - wybierz swoją ulubioną.

Czytaj więcej...

Maseczka z glinki - naturalnie bogaty skład

Glinka wydobywana jest spod powierzchni ziemi, co czyni ją naturalnie pozyskiwanym składnikiem - właśnie dlatego pozbawiona jest zanieczyszczeń cywilizacyjnych i toksyn, z którymi spotykamy się każdego dnia. Glinki występują w różnych kolorach i każda ma inne działanie, które zależne jest od zawartych w glinkach soli mineralnych. Maseczki z glinki stosuje się codziennie w formie okładów lub kilka razy w tygodniu jako dogłębnie oczyszczającą pielęgnację. Mikroelementy zawarte w glince dobroczynnie działają na skórę twarzy, jednak efekt każdej kuracji zależy od wybranego koloru glinki oraz częstotliwości stosowania. Glinkę można również dodawać także do kąpieli jako dodatek - naturalne glinki nie zawierają alergenów i nie wywołują podrażnień, dlatego są odpowiednie także dla osób o wrażliwej skórze. Naturalne glinki to prawdziwe bogactwo makro- i mikroelementów, do których można należą między innymi pierwiastki: żelazo, krzem, mangan, magnez i miedź. Wiele rodzajów glinek do twarzy wzbogaconych jest dodatkowo o ekstrakty roślinne.

Różne rodzaje glinek do twarzy - jak działają?

Wśród różnych rodzajów glinek do twarzy, najlepiej znane są: glinka zielona, która najlepiej radzi sobie z oczyszczaniem i odtłuszczaniem cery, a także z zaskórnikami i łagodzeniem zaczerwienienia; glinka biała, której działanie jest mniej intensywne, przez co jest najbardziej odpowiednia dla osób z cerą suchą i wrażliwą; glinka czerwona, która dzięki wysokiej zawartości żelaza pozytywnie wpływa na obkurczanie naczyń krwionośnych; glinka żółta, która wykazuje działanie tonizujące i regeneracyjne; glinka błękitna, która najskuteczniej detoksykuje, pochłaniając zanieczyszczenia i wygładza zmarszczki. Naturalne maseczki z glinki mają działanie bakteriobójcze, odżywiają cerę, łagodzą objawy trądziku, zmniejszają zaczerwienienie skóry, rozjaśniają cerę, regulują produkcję naturalnej warstwy lipidowej, wygładzają skórę twarzy, a także wykazują działanie kojące. Różne rodzaje glinek do twarzy mają także dodatkowe właściwości, o których informują zazwyczaj producenci kosmetyków.  Naturalną maseczkę z glinki warto dobrać odpowiednio do typu oraz kondycji cery. Pamiętaj, że glinki mogą różnić się od siebie składem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz maseczki z glinki najlepszej jakości, których działanie zostało potwierdzone licznymi testami, a skuteczność - opiniami naszych klientów. Różne rodzaje glinki do twarzy dostępne są w atrakcyjnych cenach, a produkty wysyłamy ekspresowo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów