Wczytuję dane...

Vivicot

Produkty higieniczne marki Vivicot

Vivicot bio to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku produktów przeznaczonych do higieny. Producent w swojej ofercie posiada artykuły higieniczne dla kobiet jak podpaski, wkładki oraz tampony. Wszystkie wyroby produkowane są z największą starannością z wysokiej klasy materiałów. Wykonywane są z 100% bawełny organicznej. Ponadto są to produkty w pełni biodegradowalne i nadają się do kompostowania. Ich ogromną zaletą jest również to, że są hipoalergiczne. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla kobiet mających problemy z dolegliwościami stref intymnych wywoływanych przez tradycyjne artykuły higieniczne.

Czytaj więcej...

Vivicot podpaski - opinie o tych i o innych produktach tej marki

Naturalne produkty do higieny intymnej zyskują coraz większe zainteresowanie wśród przedstawicielek płci pięknej i mają fantastyczne opinie wśród konsumentów. Kobiety mają coraz większą świadomość na temat tego jak szkodliwe dla ich zdrowia mogą być tradycyjne produkty higieniczne, które wytwarzane są z niskiej jakości materiałów. Wyroby marki Vivicot bio wyróżniają się przede wszystkim tym, że w swoim składzie nie zawierają pestycydów ani składników modyfikowanych genetycznie, co czyni je w pełni bezpiecznymi dla zdrowia każdej kobiety. Surowa bawełna, z której wytwarza się produkty marki Vivicot, jest nieskazitelnie czysta i biała, co eliminuje potrzebę stosowania podczas produkcji szkodliwych wybielaczy i innych barwników. Podpaski Vivicot są niewiarygodnie miękkie, dzięki czemu zapewniają pełnię komfortu i są delikatne dla wrażliwej skóry. Nie powodują podrażnień, stanów zapalnych oraz reakcji alergicznych. Co więcej, nie musisz obawiać się o to, że produkty są mniej skuteczne z racji użycia do ich produkcji naturalnych materiałów. Są one tak samo chłonne jak klasyczne produkty higieniczne.

Vivicot bio - wysoka jakość i niska cena

Wyroby proponowane przez markę Vivicot bio są wręcz czymś innowacyjnym na rynku artykułów higienicznych dla kobiet. Oprócz wcześniej wspomnianych walorów zdrowotnych i funkcjonalnych mają także zalety w kwestii dbania o środowisko naturalne. Kobiety w ciągu życia zużywają dużą ilość artykułów pomagających utrzymać im higienę osobistą w czasie menstruacji, produkując przy tym chcąc nie chcąc odpady niemożliwych do przetworzenia. Jeżeli los naszej planety nie jest ci obojętny, produkty marki Vivicot są stworzone dla ciebie. W stosunkowo niskiej cenie możesz mieć produkt bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Podpaski, tampony i wkładki Vivicot bio są całkowicie biodegradowalne i w pełni kompostowalne. To produkty organiczne i ekologiczne, które przekonały już wiele kobiet.

Nasz sklep posiada w ofercie szeroką gamę wyrobów marki Vivicot bio. Z pewnością po zapoznaniu się z naszą ofertą, wybierzesz produkty, które sprostają twoim potrzebom. Zaufaj marce, która jest inicjatorem walki o zdrowie, środowisko i komfort kobiet! Postaw na wysokiej jakości produkty higieniczne marki Vivicot podejmując odpowiedzialną decyzję konsumencką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów