Wczytuję dane...
Model: 22502
EAN: 5902811782050

Pianka do mebli, tapicerki samochodowej, odzieży, obuwia i galanterii wykonanej ze skór naturalnych licowych, gładkich i matowych oraz syntetycznych jak na przykład ekoskóra. Usuwa zabrudzenia, nabłyszcza i zabezpiecza. Posiada certyfikat : ECOCERT Natural Detergent, Vegan oraz zawiera 99% składników pochodznia naturalnego.


Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia.
Gliceryna uelastycznia oraz ukrywa drobne zarysowania.
Mydło z oleju z oliwek myje i pielęgnuje. Produkt nie niszczy fabrycznej powierzchni zabezpieczającej.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskaj zabrudzoną skórę, a następnie wyczyść za pomocą miękkiej szmatki ruchami okrężnymi. Brud i pozostałości płynu usuń za pomocą gąbki lub szmatki wypłukanej w czystej wodzie. Sprawdź odporność czyszczonego materiału na działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni.

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu płucz wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuuj płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

 

SKŁADNIKI INCI: 5% -15% mydło na bazie oleju z oliwek; mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo - czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; kompozycję zapachową. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glikol propylenowy, glicerynę

 

POJEMNOŚĆ 500ml

Producent: ONLYBIO.life Sp. z o.o.