Wczytuję dane...
Model: 3866
Kod producenta: SL006
EAN: 5906395566006

Boisz się kolejnej bolesnej miesiączki ? Może stresujesz się kiedy będzie następna nieregularna miesiączka ? Szukasz naturalnego sposobu na ból poporodowy ?

Ziołowe Wkładki Higieniczne są pomocne przy eliminacji infekcji oraz dyskomfortu i świądu miejsc intymnych.

Śnieżny Lotos Antybakteryjne Ziołowe Wkładki Higieniczne to staranne połączenie bawełnianej wkładki higienicznej i mieszanki wyselekcjonowanych ekstraktów ziołowych oraz wyciąg z kwiatu Saussurea Involucrata.

Używanie antybakteryjnych i ziołowych wkładek higienicznych przynosi ulgę przy zaburzeniach miesiączkowania. Eksperci podczas tworzenia wkładek higienicznych Śnieżny Lotos chcieli pomóc kobietą w każdej sytuacji w której miejsca intymne kobiety narażone są na infekcje (np. basen, korzystanie z publicznej toalety, po stosunku płciowym, itp.).

Codzienna ochrona i pielęgnacja pomagająca rozwiązać najtrudniejsze problemy jak świąd sromu i odbytu, grzybicze zapalenia pochwy. Przeciw zapalne działanie wkładki higienicznej zredukuje wpławy i nieprzyjemny zapach miejsc intymnych zarówno po kuracji antybiotykami oraz przy infekcjach układu moczowego.

Działanie:

  • Redukcja: świądu, upławów i nieprzyjemnego zapachu miejsc intymnych.
  • Zapobieganie infekcjom.
  • Antybakteryjne, regeneracyjne, uśmierzające ból, odświeżające.
  • Utrzymanie odpowiedniego nawilżenia.
  • Ulga w napięciach przedmiesiączkowych.

Sposób użycia:

Jedną wkładkę stosować przez 24 godziny. W razie konieczności wymienić na nową.
Działanie jednej wkładki trwa 24 godziny, w tym czasie ekstrakt zawarty w środku wkładki stopniowo uwalnia się pod wpływem ciepła ciała.
Już 30 minut stosowania wkładki przynosi ulgę w przypadku uciążliwego świądu.

Badania: Wkładki Śnieżny Lotos zostały przebadane pod kontrolą lekarzy ginekologa i dermatologa. Stwierdzono że żaden z jego składników nie wykazuje własności drażniących.

Skład:

  • Saussurea Involucrata (ang: Snow lotus): używana przy łagodzeniu problemów ginekologicznych (miedzy innymi bolesne i nieregularne miesiączkowanie, ból poporodowy). Dodatkowo jest pomocna przy eliminacji infekcji oraz dyskomfortu i świądu miejsc intymnych.
  • Saussurea Involucrata to Królowa w chińskiej medycynie jest jednym z 300 gatunków kwitnących roślin należących do rodziny Asteraceae występujących w chłodnych i arktycznych regionach Azji, Europy i Ameryki Północnej.

Mieszanka ziołowa m.in. z: Sophora flavescens:

Działanie: przeciwzapalne

Zastosowanie: przy infekcjach układu moczowego, świerzb i egzemy

Cnidium Monnieri (L.) Cuss:
Działanie: przeciwświądowe, antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwgrzybiczne
Zastosowanie: dolegliwości układu moczowego, upławy, choroby skóry

Fructus Kochiae scopariae:
Działanie: przeciwgrzybiczne, przeciwświądowe
Zastosowanie: przy chorobach ginekologicznych, przy infekcjach układu moczowego, świerzb, świąd, egzemy