Wczytuję dane...

Klareko

Coraz więcej osób decyduje się na zakup produktów Zero Waste, które nie przyczyniają się do powstawania odpadów i zanieczyszczania środowiska. Dlatego też w naszym sklepie internetowym dostępna jest szeroka oferta marki Klareko – producenta tworzącego ekologiczne środki czystości do domu w duchu właśnie tej filozofii. To niewielka firma, której właścicielki postanowiły przeciwstawić się powszechnym trendom i stworzyć preparaty, których składy byłyby wolne od szkodliwych substancji chemicznych – zagrażających nie tylko zdrowiu ludzi, ale również środowisku. Proponowane przez markę środki czystości są w pełni ekologiczne, a ich receptury opierają się na substancjach, jakich dawniej używano do czyszczenia.

Sprawdź także: Proszki do prania Klareko

Czytaj więcej...

Pranie i czyszczenie z Klareko – sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych produktów marki Klareko. Opinie klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie ze środków czystości tej firmy, są niezwykle pozytywne – trudno się temu dziwić. W ofercie dostępne są bardzo zróżnicowane preparaty, które łączy naturalny skład. Umożliwią one utrzymanie domu lub mieszkania w idealnej czystości – bez narażania się na działanie szkodliwej chemii.

Najchętniej wybieraną propozycją są niezwykle skuteczne proszki do prania, przeznaczone zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Wegańskie, wzbogacone o olejki eteryczne, w pełni hipoalergiczne zapewnią doskonałą pielęgnację wszystkim rodzajom materiału – szczególnie uzupełnione o naturalny płyn do płukania tej samej marki, który nada praniu miękkość, delikatność i przyjemny zapach. Proszki dostępne są w praktycznych słoiczkach, które można ponownie wykorzystać lub poddać recyklingowi.

Marka oferuje również szeroki wybór kosmetyków dla domu – np. płyny do zadań specjalnych, które doskonale nadają się do czyszczenia różnych powierzchni, nie uszkadzając ich, pozostawiając za to łagodny zapach. Doskonale nadają się do walki z kamieniem osadzającym się na armaturze, pleśnią i rdzą – odkażają i pozostawiają każdą powierzchnię odświeżoną. Bez problemu radzą sobie także z wszelkimi zabrudzeniami pozostawionymi przez zwierzęta.

Mycie naczyń oraz usuwanie plam i nieprzyjemnych zapachów środkami Klareko – opinie

Świetnymi opiniami klientów naszego sklepu cieszą się równie ekologiczne środki Klareko przeznaczone do zmywarek – sól oraz tabletki. To bezpieczne dla środowiska produkty, które sprawdzą się nawet w przypadku domów wyposażonych w przydomowe oczyszczalnie ścieków. Używając ich, masz pewność, że na naczyniach, których używasz do gotowania i spożywania posiłków nie osadzają się szkodliwe dla zdrowia substancje.

W ofercie producenta znajdziesz również wiele innych środków dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach, które pozwolą Ci utrzymać porządek w domu – mydła do naczyń, do usuwania plam z tkanin, a nawet… preparaty zapobiegające brzydkiemu zapachowi obuwia. Tak szeroki asortyment to gwarancja udanych zakupów. Coraz więcej osób stara się kupować świadomie, biorąc pod uwagę wpływ swoich decyzji zakupowych na środowisko i własne zdrowie. Stawiając na produkty marki Klareko, masz pewność, że dbasz o swój dom we właściwy sposób.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów