Wczytuję dane...

Kosmetyki do opalania

Aby móc cieszyć się przez długi czas ładnie prezentującą się i przede wszystkim — zdrową opalenizną, należy pamiętać o kilku, bardzo ważnych aspektach. Wśród nich można wymienić, chociażby nienarażanie się na długotrwałą ekspozycję słoneczną, czy też stosowanie odpowiednio dopasowanych kosmetyków. Produktów, które będą chronić nas przed ewentualnymi poparzeniami i innymi przykrymi konsekwencjami, które mogłyby wynikać ze zbyt długiego czasu spędzonego na słońcu. W GreenMadam.pl znajdziesz zarówno produktu przeznaczone do stosowania przez dorosłych, jak i przez najmłodszych, dlatego koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy. Stawiamy na sprawdzone marki, których kosmetyki są wciąż bardzo chętnie kupowane. Zapraszamy.

Najważniejsze zasady zdrowego opalania

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja skóra nabrała pięknego, zdrowego wyglądu, musisz pamiętać o przestrzeganiu kilku, najważniejszych zasad związanych z opalaniem. Przede wszystkim musisz zadbać o to, aby odpowiednio zabezpieczyć swoją głowę oraz oczy. Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla naszej skóry jest z kolei całkowite zrezygnowanie z opalania buzi — promieniowanie UVA sprawia, że nasza skóra starzeje się szybciej. Idąc na plażę, zadbaj więc o odpowiedni kapelusz i okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. Wybieraj również odpowiednie kosmetyki do opalania — odpowiednie, tzn. takie, które chronią i przed promieniowaniem UVB i UVA. Istotną rolę odgrywa również sam faktor — SPF 15 i niższe, mogą okazać się nieodpowiednie na bardzo wysokie temperatury. Najlepszym sposobem na to, aby uchronić się przed ewentualnymi konsekwencjami, byłoby oczywiście powtarzanie aplikacji kremów spf co kilka godzin — jeśli jednak to nie jest możliwe, zadbaj o to, by nałożyć krem co najmniej raz przed wyjściem na słońce. Zachęcamy również do zdecydowania się na te produkty, które są dostosowane dla naszej skóry po opalaniu. Oprócz tego warto jeszcze robić regularne przerwy w czasie opalania, pozwolić sobie na posiedzenie przez chwilę w cieniu, a także koniecznie należy zadbać o dużą podaż wody. Przy wysokich temperaturach można o wiele łatwiej się odwodnić!

Zdrowe opalanie z GreenMadam.pl

Zapewne zastanawiasz się teraz nad tym, po jakie produkty z naszej oferty najlepiej sięgnąć? Postaramy się więc pokrótce Ci je przybliżyć, tak aby zakupy były możliwie i najprostsze i najbardziej satysfakcjonujące. Znajdziesz u nas między innymi bardzo bogatą ofertę kremów do opalania — twarzy oraz ciała o różnych faktorach. Proponujemy, chociażby produkty marek takich jak Bielenda, Alphanova, Fitokosmetik, Farmona czy Flos-lek. Szukasz bardzo wysokiej ochrony? Zwróć zatem uwagę na przeciwsłoneczny krem do twrzy i ciała SPF +50 Cafe Mimi. Interesuje Cię jakiś lżejszy produkt? Nasz krem przeciwsłoneczny SPF 30 od Anthylis będzie zatem odpowiednim wyborem. Oprócz kremów proponujemy także mleczka, olejki, a nawet bardzo chętnie wybierane balsamy. Znajdziesz u nas także samoopalacze, w tym samoopalacze od Perfecty, które są dostosowane do różnych karnacji skóry. Taki podział pozwoli ci dopasować odpowiedni kolor balsamu. W GreenMadam.pl przygotowaliśmy także całkiem sporo kosmetyków po opalaniu — regenerujących śmietanek, emulsji, czy żeli nawilżających.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów