Wczytuję dane...
Model: 22832
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5902811788267

Silver Med Care+ Żel antybakteryjny nawilżający opracowany w laboratoriach marki OnlyBio to innowacyjna fuzja srebra i biorafinowanej surfaktyny, o silnym działaniu dezynfekującym. Produkty z serii Med Care+ nie zawierają agresywnych detergentów, dlatego są bezpiecznie do częstego stosowania przez całą rodzinę, również dzieci. Naturalne składniki aktywne wykazują działanie antybakteryjne, dodatkowo pielęgnując i odżywiając a także kojąc podrażnienia.

 

Silver Med Care+ Żel antybakteryjny nawilżający zawiera srebro koloidalne i mikrosrebro. Srebro od dawna znane jest z silnych właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i przeciwgrzybicznych, zabija również bakterie antybiotykoodporne. Ponieważ jony srebra pozostają na skórze, tworzą swoistą tarczę antybakteryjną - środowisko uniemożliwiające rozwój patogenów.

 

Silver Med Care+ Żel antybakteryjny nawilżający kryje w składzie także aloes, który natychmiast łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie się drobnych ran i uszkodzeń naskórka. Dodatek gliceryny zapobiega utracie wody, dogłębnie nawilża i wygładza, przywracając ponadto skórze elastyczność i miękkość. Testowany dermatologicznie. Nr pozwolenia: 1345/TP/2020.1

 

  • ŻEL MYJĄCY ZE SREBREM, O WŁAŚCIWOŚCIACH DEZYNFEKUJĄCYCH
  • ANTYBAKTERYJNY, PRZECIWWIRUSOWY, PRZECIWGRZYBICZNY
  • AŻ 96% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO
  • 70% ALKOHOLU
  • DZIAŁA NATYCHMIASTOWO BEZ UŻYCIA WODY I MYDŁA
  • Z GLICERYNĄ I ALOESEM
  • POZBAWIONY PEG, SILIKONÓW, PARABENÓW, GMO, SUBSTANCJI ZWIERZĘCYCH, FTALANÓW, OLEJÓW MINERALNYCH, WAZELINY, PARAFIN

 

SPOSÓB UŻYCIA: Produkt gotowy do użycia. Niewielką ilość żelu (ok. 3 ml) nanieść na dłonie i palce. Wcierać przez minimum 30 sekund. Czynność Nie spłukiwać. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Omijać błony śluzowe, wargi oraz okolice oczu. Nie stosować w przypadku objawów uczulenia. Tyko do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. W kontakcie z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. W przypadku połknięcia: nie powodować wymiotów. Przepłukać jamę ustną i wypić dużą ilość wody. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku poprawy, zasięgnąć porady lekarza.

 

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Uwaga! Produkt łatwopalny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. Chronić przed dziećmi.

 

SKŁAD:Substancja czynna: Etanol 70 g/ 100 g.

Pojemność: 250ml