Wczytuję dane...
Model: 126393
EAN: 5411649080516

Mugga dla dzieci na kleszcze i komary  75ml

Oryginalny na rynku Polskim środek na komary i kleszcze Mugga Spray dla dzieci. Preparat w formie płynu do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej DEET chroniącej ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami m.in.


Odstraszacz posiada przyjemny eukaliptusowy zapach oraz wysoki czas działania, nie jest tłusty i łatwo się aplikuje, idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz umiarkowanym europejskim i jest przeznaczona dla chcących uchronić się przed insektami m.in.
 
Osób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe.
Osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, zika, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych.
Wędkarzy, myśliwych i leśników
Ogrodników i rolników
Żołnierzy i innych służb mundurowych
Osób pracujących w warunkach zalesionych
Survivalowów i paintballowców
Młodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach
 
Uwaga! W przypadku niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży stosować się do zalecanych środków ostrożności.

Specyfikacja bezpieczeństwa:
 
Produkt  I gatunku w 100% Oryginalny, gdyż kupujesz u oficjalnego autoryzowanego dystrybutora w Polsce.
Jest to repelent rejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dlatego oryginalność zarówno produktu finalnego jaki substancji czynnej muszą spełniać najwyższą jakość bezpieczeństwa jak i skuteczności.
Substancja czynna jest rekomendowana przez WHO ( Światową Organizację Zdrowia ) w profilaktyce przeciw Malarii, Denga, Zika czy chorobom odkleszczowym jak Borelioza, czy KZM
Mugga zawiera bezpieczne i skuteczne stężenia substancji czynnych.
Mugga powstała przy współpracy Instytutu Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. O jego skuteczności świadczy specjalne wyróżnienie Unii Europejskiej za skuteczność działania.

Skład:
N,N-dietylo-3-metyolbenza-mide- 101g/L ( 9,5% DEET)
Etanol 368,5 g/L
Benzoesan denatonium 0,01g/L
Frakcja olejków roślinnych